Strona główna » Aktualności » Wypowiedzi pomeczowe

Wypowiedzi pomeczowe

środa, 17.05.2017, 21:24; 1950 odsłon, komentarze: 79

Dwugłos trenerski

Wojciech Robaszek: Zdobywamy punkt, cenny punkt. Wyrównana pierwsza połowa. Byliśmy przygotowani do tego meczu. Wiedzieliśmy jakie atuty mają gospodarze. Wiedzieliśmy w jakiej sytuacji znajdujemy sie po czerwonej kartce. Nasza drużyna grała bardzo dobrze nie dopuszczając do straty bramki.

Przemysław Cecherz: Myślę, że to było najtrudniejsze spotkanie jakie graliśmy. Pierwsza połowa wyrównana. My mieliśmy problemy z przejściem na połowę ŁKS. Drugą połowę zgaraliśmy dobrze, ale było trudno o klarowne sytuacje. O meczu decydowały momenty, ale żałujemy. Zespół dążył do zwyciestwa. Troszeczkę pokrzyżowaly nam plany urazy. Daniel Mąka zglosił uraz i musielismy zmienić taktykę. Mamy niedosyt po tym remisie. Taka jest piłka. Oba zespoły miały klarowne sytuacje. Dziękuję.

Patryk Wolański: Widzew nie składa broni. Graliśmy o komplet punktów. W szatni będę podnosił chlopaków na duchu, że gramy do końca.

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Oliver, 18.05.2017, 23:25
ilość komentarzy: 134, na stronie od 138 dni;

Tez uwazam ze krzywy jest ok, tylko za pozno przyszedl zeby od meczu z lubawa pokazac swoja wartosc. potem byla presja ze to drewniak i zeby go nie wystawiac. pilka nozna to gra zespolowa i tak z marszu to ciezko napastnikowi zaistniec. pamietacie poczatki lewego w dortmundzie? albo koniarka w pierwszym sezonie w widzewie? potrzebujemy czasu, spokoju potrenowania na zielonej murawie i kilka wzmocnien. i bedzie dobrze.

huan, 18.05.2017, 23:05
ilość komentarzy: 3258, na stronie od 5014 dni;

z Ogawą było trochę inaczej,mogliśmy też mieć Popielę z Wisły Płock-18 latka napadziora ale za długo sie zastanawialiśmy i Raków go zabrał na testy no i wylądował jak wylądował a szkoda.

EPD, 18.05.2017, 23:03
ilość komentarzy: 66, na stronie od 344 dni;

A co do Krzewego to uważam że jest lepszy niż większości się wydaje-tylko potrzebuje lepszych pomocników,więcej dośrodkowań i wytrenowania stałych fragmętów.Strzelił tylko 1 bramkę ale też jakieś pośrednie asysty miał a minut gry miał mało.

huan, 18.05.2017, 22:59

Idę spać EPD u was w poniedziałek jestem z wizytą roboczą :)

Oliver, 18.05.2017, 22:58

a kogo mial sciagnac? vasiliewa, radovicia albo robaka? tu sie nikt nie pchal, a co do kaminskiego i radwanskiego to uwazam ze chlopaki sa perspektywiczni i fajnie ze u nas sa. z ogawa to byl krzyk rozpaczy bo zaden napastnik nie chcial przyjsc. gdyby krzywy sie wczesniej zdecydowal to ogawy by nie bylo. ci niby pilkarze ktorych nasciagal ten niby trener zdobyli na razie najwiecej pkt ze wszystkich zespolow. nie przegrali meczu. wiec chyba zle to nie wyglada. a wszystkiego wygrac sie nie da, poczekajmy na koniec sezonu

huan, 18.05.2017, 22:57

Jak wydłubiemy się do 2 ligi to EPD na bank będzie jak mówisz.

EPD, 18.05.2017, 22:52

Za Ogawą to jak obejrzełem go w piuerwszym sparingu to sam byłem-a co do niechęci do przychodzeni do Widzewa to myślę że teraz dzięki kibicom ,kibicom ijeszcze raz kibicom oraz stabilnej sytuacj z kasą.stadionowi i sponsorom bedzie lepiej.

huan, 18.05.2017, 22:52

Z 5 dwóch wypaliło?No i ?

huan, 18.05.2017, 22:51

Nody a masz jakieś ale do Kamińskiego czy Radwańskiego?

huan, 18.05.2017, 22:48

Jesteśmy blisko podpisania takiej umowy z Jagą i tu przyjdą tacy co murawę w ex wąchali.I to są przyjaciele,nie ruch czy am chuj wie kto.Jaśka nam chce pomóc jej prezes na dniach zawita do ŁODZI no bo sam rozumiesz na razie walczą.

nody64, 18.05.2017, 22:45
ilość komentarzy: 986, na stronie od 906 dni;

To On naściągał, Broniszewskiego, Olczaka, Kamińskiego, Radwańskiego chciał Ogawę to prawie dzieci nie ograne! W WIdzewie nie powinno być eksperymentów!

huan, 18.05.2017, 22:44

EPD ale nie przyjmuj retoryki dystro,da to coś?Czesiek powiedział nie i tyle.

Pokaż mi kolesia z ex co biegnie do Widzewa jako trener?chuj z ex z 1 ligi? Trenerzy wiedzą,że praca w 3 lidze to dyskryminacja i nawet jak coś potrafia nie palą sie do 4 ligi.Piłkarze z ex podobne vide korona wszyscy dostali wymówienia ilu mógłby przejąć Widzew? 2-3 ale takich co murawy w ex nie powąchali.I co jakie oni prezentują warunki, poziom?

huan, 18.05.2017, 22:32

Ja Wam powiem Cecherz to wymagający trener ale no właśnie on coś tam nakreśla i no wykonawcy jakby nie słuchali.Powiedzmy uczciwie lepsi piłkarze coś tam by lepeiej wykonali.A lepszy trener coś by ich nauczył no tego Cecherz nie umie.Nie umie nauczyć stąd te same błędy.

EPD, 18.05.2017, 22:32

Ja jestem malkontentem?Alkonem to może i tak .Kiedyś napisałem tak pół żartem że Czesław jest wolny ale na razie rozumiemże to nie ta liga ale trzeba by poszukać jakiegoś fachowca i wcale nie musiałby pierwszego dnia całować herbu a wystarczyło by że wie jak wykorzystać potencjał naszych piłkarzy i jak po małych wzmocnieniach wygrać te lige.Ale przydałby się też jakiś nadzór żeby nie jebnoł babola jak Płuska z bramkarzem.Jakiś doswiadczony były zawodnik jako dyr.sportowy czy jakoś tak.

pixon5, 18.05.2017, 22:22
ilość komentarzy: 537, na stronie od 419 dni;

a ja uważam że najmniej winni są piłkarze bo walczą nie można powiedzieć że ktoś odpuszcza  ale gra wygląda słabo....może  mam alergie na Cecherza  ale czemu dobrzy piłkarze nie tworzą dobtej drużyny ????