Bramki: 40' Adam Radwański, 44'Mateusz Michalski

Skład: Patryk Wolański - Marcin Kozłowski, Przemysław Rodak, Sebastian Zieleniecki, Maciej Kazimierowicz, Adam Radwański, Dawid Kamiński, Daniel Mąka, Mateusz Michalski, Kamil Tlaga, Grzegorz Brochocki.

Sędzia:
Bramki: 13' Damian Bierżyński

Skład: Michał Brudnicki - Damian Pawlak, Damian Bierżyński, Przemysław Woźniczak, Mateusz Stępień - Sebastian Kobiera, Łukasz Marciniak - Jakub Rogalski, Łukasz Chojecki, Michał Wrzesiński - Robert Kowalczyk

Żółte Kartki:
Środa, 14 czerwca 2017, godz. 17:00, Łódź / Strona z relacją odświeża się automatycznie

Strona główna serwisu widzewlodz.pl

po meczu

KONIEC MECZU. Widzew wygrywa 4:1. III Ligę wygrywa Finishparkiet przed ŁKSem i Widzewem. Dziękujemy za to, że byliście z Nami w sezonie 2016/17 i zapraszamy na kolejny!

90 + 1 MINUTA

Zmiana w RTS Widzew Łódź - Maciej Danaburski za Mateusza Michalskiego.

90 MINUTA

Leży zawodnik Widzewa, będzie interwencja masażystów. Doliczone 3 minuty.

87 MINUTA

Zmiana w Widzewie. Wchodzi M. Miasopust za G. Brochockiego.

86 MINUTA

Wchodzi Knera zejdzie Stępień.

85 MINUTA

Olczak mocno, ale bramkarz paruje piłkę na róg.

81 MINUTA

Mocny strzał Zielenieckiego, ale wprost w obrońców Sokoła. Piłkę po rykoszecie łapie Brudnicki.

76 MINUTA

Adrian Budka za Daniela Mąkę.

74 MINUTA

Daniel Mąka! 4:1 dla Widzewa.

71 MINUTA

Pabjańczyk za Wrzesińskiego.

70 MINUTA

Ależ bomba Kołowskiego. W okienko z 25 metrów! Czapki z głów!

65 MINUTA

Brochocki dobrze ustawił się do szybkiego wykonania autu dla Widzewa i oddal strzał, ale piłka uderzyła w boczną siatkę. Nadal 2:1 dla Widzewa.

62 MINUTA

Żółta kartka dla Widzewiaka. Kara dla M. Kozłowskiego.

60 MINUTA

Przerwa w grze. Leży gracz Sokoła Aleksandrów - będzie potrzebna interwencja sztabu medycznego.

58 MINUTA

Krótko rozegrany rzut wolny do prawej strony, ale strzał z narożnika pola karnego mija bramkę Wolańskiego.

53 MINUTA

Akcja prawą stroną, dośrodkowuje Dawid Kamiński, ale piłki nie sięga Michalski.

48 MINUTA

Frekwencja 10 123 kibiców.

46 MINUTA

M. Michałek za R. Kowalczyka.

46 MINUTA

II połowę zaczął Widzew.

w przerwie

PRZERWA. 2:1 dla Widzewa. W pozostałych spotkaniach do przerwy Finishparkiet remisuje 0:0, a ŁKS przegrywa z Ursusem 0:1.

45 MINUTA

Marcin Kołowski oddaje strzał po ofensywnym wypadzie pod bramkę rywala, ale wprost w bramkarza.

44 MINUTA

Mateusz Michalski pewnym wykonawcą rzutu karnego!

43 MINUTA

Karny dla Widzew Łódź. Faulowany M. Michalski.

42 MINUTA

Przemysław Rodak główkuje tuż nad bramką. Widzewiacy coraz bliżej wyjścia na prowadzenie..

40 MINUTA

Mamy wyrównanie - Adam Radwański z woleja!

39 MINUTA

Rajd Zielenieckiego, który wywalczył rzut rożny.

34 MINUTA

Mocny strzał z około 30 metra, ale w mur i nie będzie zagrożenia dla bramki bronionej przez Wolańskiego.

30 MINUTA

Po lewej stronie szarżował Michalski, ale wypuszcza piłkę zbyt mocno i piłka opuszcza boisko.

26 MINUTA

Mąka wpada w pole karne z lewej strony oddaje strzał, ale zbyt słabo i przede wszystkim niecelnie.

23 MINUTA

Żółta kartka - Mateusza Stępień.

18 MINUTA

Rzut rożny dla Widzewa. Wreszcie ożywienie w szeregach gospodarzy.

13 MINUTA

Piłkę do bramki Widzewa pakuje głową Damian Bierżyński.

13 MINUTA

Kolejny strzał mija bramkę Wolańskiego. Widzew w odwrocie.

10 MINUTA

Ależ groźnie pod bramką Widzewa, między dwóch obrońców Widzewa z lewej strony wpadł zawodnik Sokoła, ale piłka mija bramkę Widzewa.

8 MINUTA

Jakub Rogalski bardzo niebezpiecznym strzałem próbował zaskoczyć Wolańskiego, ale ten niesamowitą paradą paruje piłkę na rzut rożny.

5 MINUTA

Pierwsza próba gości, ale akcja z lewej strony boiska nie przynosi zagrożenia. Wolański zacznie od bramki.

1 MINUTA

Jedziemy! Od środka Sokół.

przed meczem

Widzew zagra na żółto, a goście na biało.

Czekamy na wyjście obu ekip na murawę.

Sędzia główny: Michał Mularczyk. Asystenci: Marcin Kaliszek, Marcin Anisiewicz.

Sokół Al. Ł.: Michał Brudnicki - Damian Pawlak, Damian Bierżyński, Przemysław Woźniczak, Mateusz Stępień - Sebastian Kobiera, Łukasz Marciniak - Jakub Rogalski, Łukasz Chojecki, Michał Wrzesiński - Robert Kowalczyk Rezerwowi: Arkadiusz Sima, Mikołaj Zwoliński, Piotr Golański, Jan Kadłubiak, Damian Knera, Joachim Pabjańczyk, Michał Michałek.

Skład Widzewa: Patryk Wolański - Marcin Kozłowski, Przemysław Rodak, Sebastian Zieleniecki, Maciej Kazimierowicz, Adam Radwański, Dawid Kamiński, Daniel Mąka, Mateusz Michalski, Kamil Tlaga, Grzegorz Brochocki. Rezerwowi: Maciej Humerski, Adrian Budka, Marcin Krzywicki, Marcin Nowak, Sebastian Olczak, Maciej Danaburski, Mateusz Miasopust.

Witamy serdecznie ze stadionu Widzewa.

Zapraszamy na relację LIVE z meczu 34. kolejki RTS Widzew Łódź - Sokół Aleksandrów Łódzki. Zaczynamy o godzinie 16:30.