Skład: Maciej Bąbel - Adrian Pluta, Marcin Paczkowski, Adrian Wójcik, Daniel Mlonek, Arkadiusz Gajewski, Adrian Korzeniewski, Łukasz Buczkowski, Kamil Maternik, Roman Mykytyn, Hubert Otręba.

Żółte Kartki: Marcin Paczkowski, Hubert Otręba.
Sobota, 18 listopada 2017, godz.18:00, Łódź / Strona z relacją odświeża się automatycznie

90 + 5 MINUTA

Koniec meczu.

90 + 2 MINUTA

Kompletnie złe zagranie ze skrzydła widzewiaków. W takiej chwili zepsute zagranie.

Bramkarz Sokoła wspaniale się wyciąga, jak przysłowiowa struna ratując swój zespół od utraty bramki.

90 + 1 MINUTA

Michał Jankowski ukarany żółtą karką za faul taktyczny.

90 MINUTA

Sędzia dokłada dodatkowo jeszcze 5. minut. A Sokół mógł wyprowadzić dwa ciosy.

90 MINUTA

Bartłomiej Rakowski zmienia Marcina Pigiela.

89 MINUTA

Mateusz Michalski ze skrzydła dgrywa, ale piłka pada łupem bramkarza Sokoła.

85 MINUTA

Czy Widzew stać na decydującego gola? Pokażą najbliższe minuty.

85 MINUTA

Arkadiusz Ciach żółta kartka.

84 MINUTA

A teraz dla odmiany szutczką techniczną popisał się Sławomir Majak.

82 MINUTA

Narasta irytacja fanów Widzewa Łódź. A Mateusz Michalski wpada w pole karne i strzela, lecz nadal 0:0.

79 MINUTA

Czas ucieka, a nadal 0:0 przy Al. Piłsudskiego 138. Trzeba wyprowadzić, to jedyne celne uderzenie.

77 MINUTA

Mateusz Michalski zagrywał w pole karne, ale róg, po którym nic nie wyszło niestety.

76 MINUTA

Daniel Gołębiewski faulowany będzie okazja do dobrego dośrodkowania.

75 MINUTA

Kacper Falon próbuje grać w polu karnym, ale do kogo?????

73 MINUTA

Tymczasem fani Widzewa próbują się rozgrać iniciując zabawę na trybunach.

70 MINUTA

Adam Radwański łapie żółtą kartkę.

69 MINUTA

Kacper Falon za Macieja Kazimierowicza.

66 MINUTA

Rajd Arkadiusza Gajewskiego, który wpada w pole karne, lecz jego strzał niecelny. Uff można odetchnąć.

65 MINUTA

Na strzał decyduje się Marcin Kozłowski, ale niecelnie uderzenie widzewiaka z dystansu.

64 MINUTA

Arkadiusz Ciach musi być opatrywany za linią boczną boiska.

61 MINUTA

Marcin Pigiel podał ze skrzydła w pole karne, lecz Aleksander Kwiek nie potrafił z około 5.-6. metrów skierować piłki do bramki Sokoła.

60 MINUTA

Mateusz Michalski popędził z piłką i oddał strzał z dystansu, lecz niecelnie.

59 MINUTA

Nieporozumienie w ataku ze strony Widzewa i piłka na aucie.

57 MINUTA

Na boisku mamy Daniela Gołębiewskiego i Aleksandra Kwieka za Daniela Mąkę i Daniela Świderskiego. Arkadiusz Ciach zmienia Romana Mykytyna.

56 MINUTA

Mateusz Michalski faulowany i będzie okazja do dośrodkowania.

54 MINUTA

Patryk Wolański pewnie interweniował, kiedy to piłkarze Sokoła rozegrali rzut wolny.

51 MINUTA

Zrobiło się groźnie po rzucie roznym dla Sokoła Ostródy. Ale ostatecznie piłka opuściła plac gry. W opdpowiedzi Widzew i róg.

50 MINUTA

Na boisku już znaleźli się obaj zawodnicy, którzy byli opatrywani. Faulowany był Adrian Wójcik.

49 MINUTA

Michał Miller był bardzo bliski, aby zdobyć bramkę na 1:0, ale jego uderzenie głową nad poprzeczką.

48 MINUTA

Tymczasem Mateusz Michalski wywalczył róg. A jeden z graczy Sokoła potrzebuje pomocy medycznej. Służby meczyne muszą też opartywać Macieja Kazimierowicza.

47 MINUTA

Zespół Sokoła próbował od samego początku ruszyć odważnie do ataku.

46 MINUTA

Jedziemy.

w przerwie

Zespoły już na boisku niebawem II połowa meczu.

w przerwie

My wracamy za kilka chwil. Zostańcie Państwo z nami.

46 MINUTA

Koniec I połowy.

45 MINUTA

Daniel Mąka wpada w pole karne i próbuje jeszcze odgrywać piłkę, lecz tylkó róg.

45 MINUTA

1 minuta doliczona do pierwszej części meczu.

44 MINUTA

Adrian Pluta inerweniował teraz i o mały włos, a strzelić by mógł do własnej bramki. Zabrakło centymetrów.

42 MINUTA

Faulowany był Adam Radwański, lecz gwizdek sędziego milczy, jak zaklęty.

40 MINUTA

Hubert Otręba łapie za faul na Danielu Świderskim żółtą kartkę.

39 MINUTA

Daniel Świderski teraz mocno wycięty przez zawodnika Sokoła.

37 MINUTA

Marcin Paczkowski próbuje zagrywać piłę w pole karne, lecz za mocno i spokojnie Patryk Wolański.

34 MINUTA

Marcin Paczkowski łapie żółtą kartkę za faul na Adamie Radwańskim.

32 MINUTA

Zagranie uruchamiające do Daniela Mąki, ale widzewiak na sporym spalonym na skrzydle.

29 MINUTA

Niebawem upłynie 30. minut gry, lecz nadal 0:0. Patryk Wolański tymczsem łapie piłkę.

26 MINUTA

Maciej Kazimierowicz próbuje strzału z dystansu, lecz niecelnie. A teraz piłka wpada nawet do bramki Sokoła, lecz sędzia gwiżdze, że był spalony.

24 MINUTA

Mieliśmy kontrę Sokoła, po stracie piłki przez Macieja Kazimierowicza. Na całe szczęście Sokół był nieskuteczny.

21 MINUTA

Mateusz Michalski wywalczył róg swoją ambitną postawą, ale nic z tego nie wychodzi.

19 MINUTA

Daniel Świderski był faulowany w środkowej strefie boiska, ale łdzianie nie zdołali wyprowadzić skutecznej kontry.

17 MINUTA

Adrian Wójcik próbuje strzelać z pola karnego Widzewa i na szczęście potknął się zawodnik Sokoła.

16 MINUTA

Trzeba powiedzieć, że zrobiło się groźnie pod bramką Widzewa. A Patryk Wolański parując piłkę skutecznie przeszkodził w dobrym rozegraniu tego stałego fragmentu gry.

15 MINUTA

Rajd Łukasza Buczkowskiego na skrzydle, lecz rzut rożny dla zawodników Sokoła.

12 MINUTA

Marcin Kozłowski wpada w pole karne i odaje strzał, lecz po jego uderzeniu piłka jeszcze wpada na 5. metr, lecz ostatecznie tylko skończyło się na strachu, bo jeden z widzewiaków nie zdołał z takiej odległości umieścić piłki w bramce.

10 MINUTA

Patryk Wolański asekuracyjnie łapie piłkę w polu karnym. Bardzo dobrze, żetak się stało.

7 MINUTA

Fani Widzewa wspierają dość aktywnie swój zespół. Na trybunie D rozwinięta flaga sektorowa.

6 MINUTA

Mateusz Michalski próbował sprytnie rozegrać piłkę do Marcina Kozłowskiego, ale poczynania widzewiaków spełzły na niczym. Piłkę przejęli zawodnicy Sokoła. Gdyby tak się nie stało, to "Cinek" mógłby wpaść w pole karne.

3 MINUTA

Mateusz Michalski próbuje rajdu środkiem boiska i jest faulowany. Widzew próbował rozegrać futbolówkę, ale wyszła ona ostatecznie za linię końcową boiska i był aut bramkowy.

1 MINUTA

Widzew Łódź tymczasem buduje atak pozycyjny, aby przedostać się w bliskie sąsiedztwo bramki Sokoła.

1 MINUTA

Zaczynamy i od środka Widzew Łódź.

przed meczem

Zespoły już na boisku. Widzew na czerwono, a Sokół Ostróda na biało.

Zespoły już na rozgrzewce przed meczem.

Sędzia główny: Wojciech Hodowicz, na liniach pomagać będą: Marcin Brenda, Wojciech Woźniak.

Sokół: Maciej Bąbel - Adrian Pluta, Marcin Paczkowski, Adrian Wójcik, Daniel Mlonek, Arkadiusz Gajewski, Adrian Korzeniewski, Łukasz Buczkowski, Kamil Maternik, Roman Mykytyn, Hubert Otręba. Rezerwowi: Kamil Kotkowski - Arkadiusz Ciach, Patryk Rosoliński, Kamil Zalewski, Karol Roszkiewicz, Igor Michalski, Michał Jankowski.

Widzew: Patryk Wolański - Marcin Kozłowski, Sebastian Zieleniecki, Radosław Sylwestrzak, Marcin Pigiel - Adam Radwański, Maciej Kazimierowicz, Mateusz Michalski, Michał Miller, Daniel Mąka - Daniel Świderski. Rezerwowi: Maciej Humerski, Damian Kostkowski, Bartłomiej Rakowski, Kacper Falon, Mateusz Ostaszewski, Aleksander Kwiek, Daniel Gołębiewski.

Witamy serdecznie.

Drużynę Sokoła prowadzi były widzewiak- Sławomir Majak.

Transfery Największą stratą przed sezonem było odejście z zespołu Roberta Hirsza. Doświadczony napastnik wybrał grę dla Wisły Puławy. Z zespołu również odszedł m.in. Michał Danilczyk, który reprezentuje teraz barwy Kotwicy Kołobrzeg. Latem w Ostródzie doszli do wniosku, że trzeba odmłodzić kadrę, stąd też trójka napastników. Patryk Rosolińki i Arkadiusz Ciach oraz Arkadiusz Gajewski. Pierwszy z nich trafił do klubu z MKS Ełk, drugi z Legionovii, a ostatni z Puszczy Niepołomice.

Sokół Ostróda: Bąbel - Korzeniewski, Pluta, Maternik, Buczkowski - Mlonek (46' Jankowski) , Otręba (46' Paczkowski), Słowicki (90' Mykytyn), Michalski (46' Ciach) - Wójcik, Gajewski.

O przeciwniku Tak jak wspomnieliśmy, Sokół to drużyna, która na obcych terenach nie czuje się najlepiej. Na siedem spotkań wyjazdowych aż pięć porażek, to na pewno nie jest powód do dumy. W ostatnim swoim meczu kibice drużyny z Ostródy mieli więcej powodów do radości, gdyż Sokół wygrał z Wartą Sieradz po zaciętym boju 1:0. Jedynego gola zdobył wówczas Marcin Paczkowski.

Porażka z Sokołem nie wchodzi w rachubę, to samo zresztą tyczy się remisu. Widzew myśląc poważnie o awansie musi wygrywać. Tym bardziej, że rywalem jest drużyna, która na wyjazdach po prostu nie zdobywa punktów prawie wcale. Ale o tym poniżej.

Zapraszamy na relację LIVE z meczu 17. kolejki RTS Widzew Łódź - Sokół Ostróda. Zaczynamy o godzinie 17:30.